Doprava a platba

Platba za zboží

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  1. Platby na dobírku: Zboží zaplatíte dobírkou, tedy při předání u dopravce. Dopravce PPL nabízí možnost zaplatit zboží přímo u řidiče platební kartou a nebo hotově.
  2. Platba na Slovensku:Při přebírání zboží uhradíte platbu řidiči platební kartou či v hotovosti ve Vaší měně, tzn. v Eurech.
  3. Online platba – bankovním převodem: Zboží bude odesláno po připsání částky s příslušným variabilním symbolem na náš účet, který je uveden také na vystavené faktuře. (číslo faktury je shodné s číslem objednávky)

Doprava zboží

Způsob dopravy

Ceny dopravy pro ČR

Přepravce

Cena služby

Balík PPL CZ

120,00 Kč

Ceny dopravy pro SK

Přepravce

Cena služby

Balík PPL SK

6,00 Euro

Balík PPL

PPL rozváží zboží až do váhy 50 kg, ve všední dny od 8.00 do 18.00. Pokud vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí vám zásilku následující pracovní den. Výhodou služeb PPL je telefonát ohledně domluvy o doručení, případně SMS, kterou vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

U řidiče PPL můžete zaplatit v hotovosti i kartou.